Sulama Teknolojileri ve Mühendislik

Su, sürdürülebilir bir tarımın olmazsa olmazıdır. Su kaynakları açısından zengin kabul edilemeyecek olan ülkemiz için suyun tasarruflu kullanılması ise hayati önemdedir. Bu bilinçle suyun tasarruflu kullanılmasını sağlamak için, damla sulama yöntemi ile sulama yapılmasını teşvik etmeyi ve damla sulama yönteminin yaygınlaşmasını sağlamayı ülke tarımının geleceğine karşı bir mesuliyet kabul eden Sersa Sulama Adana İli Yüreğir İlçesinde Profesyonel Olarak faaliyet göstermektedir.

Misyon ve Vizyonumuz

Çiftçi ve Üreticilerimizin Sulama Sistemleri Konusunda Bilinç Kazanmasını Sağlamak, Bilinçli Sulama Yöntemlerinin Yaygınlaşmasını Sağlayarak Ülkemiz Su Kaynaklarının Daha Verimli ve Daha Ekonomik Kullanımının Sağlanmasına Liderlik Yapmaktır

Sersa Sulama

Sersa Sulama Kurumsal Hedefler

Üreticilerin Bilinçlendirilerek Daha Verimli ve Daha Ekonomik Olan Sürdürülebilir Tarımın Olmazsa olmazı Su Kaynaklarının Kullanımındaki ekonomiyi Hem ülkemize hemde üreticilerimize kazandırmayı Hedeflemekteyiz.

Sulama Ekipmanlarının Maliyetlerini Yaptığımız araştırmalar ile daha aşağılara temin ediyoruz, Üretici ve Çiftçilerimizin Hayalleri olan Projelerine Hayat veriyor Projelendirme, Hibe ve Kredi Kullanımında Öncülük Ederek bu Projelerin Hayata Geçmesine Öncülük Ediyoruz.

Üreticilerimizin Konforlu Üretim sahasına Erişmelerine İmkan sağlamak ve Sahadaki Tüm alanlara erişimlerini sağlayan Teknolojilerle Cep telefonlaarondan dahi Yönetebildikleri sulama sistemlerine sahip olmalarını sağlamaktan Mutluyuz

Su Gelecektir, Üretmek ve Üretimi sürdürebilmek için Tek Kaynaktır. Bu Kaynakların daha verimli ve Daha Ekonomik Olması sizin elinizde. Çok Daha Fazlası için Bir telefon uzağınızdayız.

90%DAMLAMA SULAMA SİSTEMLERİ
98%YAĞMURLAMA SULAMA SİSTEMLERİ
60%PEYZAJ SULAMA SİSTEMLERİ
88%DRENAJ BORULARI

adana zirai sulama sistemleri - sersa sulama kurumsal image

REFERANSLARIMIZ


Çok Daha Fazlası İçin İletişim Kurun »